Internetový vyhľadávač pre nákup osvetlenia, nábytku a obrazov z pohodlia vášho domova.

Svietidlá, lampy, lustre, osvetlenie, nábytok a obrazy.

Lampy a vitráže s prírodným jantárom

  •  

Lampy a dekorácie s prírodným baltským jantárom (polodrahokam).
Reblan.sk/svietidlá-s baltským-jantárom/

Jantárová stolná dekoračna vitrážna lampa SLIMÁK_LV100046_Reblan.sk. Jantárová stolná dekoračna vitrážna lampa LV100021_Reblan.sk. Jantárová stolná dekoračna vitrážna lampa LV100025_Reblan.sk. Jantárová stolná dekoračna vitrážna lampa LV100034_Reblan.sk. Jantárová stolná dekoračna vitrážna lampa LV100009_Reblan.sk. Jantárová stolná dekoračna vitrážna lampa LV100007_Reblan.sk. Jantárová stolná dekoračna vitrážna lampa LV100040_Reblan.sk. Vitrážna jantárová dekoračná lampa LV100002_Reblan.sk.

- Jantárové lampy sú svietidlá, ktoré sa vyznačujú tmavým jantárovým odtieňom skla, môžu byť priehľadné alebo zakalené a majú tmavší jantárový odtieň, ktorý pôsobí príjemne na oči a vytvára príjemnú atmosféru v miestnosti.

- Jantárové lampy sa používajú pre rôzne účely. Môžu byť použité ako dekoračné svietidlá, ktoré dodávajú priestoru príjemnú atmosféru a teplý vzhľad. Taktiež môžu byť použité ako nočné svetlo v spálni alebo v chodbe, keďže jantárové svetlo má priaznivý vplyv na náladu a pomáha uvoľniť sa pred spaním.

- Okrem estetických prínosov majú jantárové lampy aj niekoľko zdravotných výhod. Jantárový odtieň svetla, ktorý emitujú, obsahuje negatívne ióny, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na naše zdravie. Tieto ióny pomáhajú vyrovnávať hladinu serotonínu v tele, čo môže pomôcť zmierniť úzkosť a depresiu a zlepšiť kvalitu spánku.

- Jantárové lampy sú tiež známe svojimi antialergickými vlastnosťami. Keď sa rozohrievajú, uvoľňujú do vzduchu ióny, ktoré môžu pomôcť - eliminovať nečistoty, prach a iné alergény v ovzduší.

- Pri výbere jantárovej lampy je dôležité zvážiť jej veľkosť a výkon, ktorý potrebujete pre konkrétny priestor. Jantárové lampy sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a výkone, od malých stolových lampičiek až po veľké zavesené svietidlá a lustre.

- V závislosti od preferencií a potrieb sa dá jantárové svetlo zakúpiť v rôznych tvaroch a dizajnoch, od klasických a tradičných po moderné a abstraktné. Jantárové lampy sú teda skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú esteticky príjemné a zdraviu prospešné svietidlá.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.