Internetový vyhľadávač pre nákup osvetlenia, nábytku a obrazov z pohodlia vášho domova.

Svietidlá, lampy, lustre, osvetlenie, nábytok a obrazy.

Lustre a lampy dizajnové, krištáľové, rustikálne, moderné, luxusné a klasické

od špičkových európskych výrobcov a dizajnérov.
Moderné dizajnové svietidlá sú zamerané na minimalistický a funkčný dizajn. Charakterizuje ich čisté línie, geometrické tvary a použitie moderných materiálov ako kov, sklo alebo plast. Tieto svietidlá sú vhodné pre moderné interiéry, kde sa kladie dôraz na jednoduchosť a eleganciu.

Lustre dizajnové
Svetlá.sk/lustre-dizajnové/inšpirácie/

Luster dizajnový MELDRA-Ferro Luce-3532116, kov, sklo Murano, viacfarebná tempera_Svetlá.sk. Luster dizajnový Gotham Quoizel-3048887, kov a textil, strieborná a čierna farba_Svetlá.sk. Luster dizajnový ICARO Metallux-6511063, kov, sklo s vysokým leskom, krištáľ, farba číra_Svetlá.sk. Luster dizajnový Millefoglie-Kögl-5505148, kov a sklo, farba hrdzavohnedá, patinovaná zlatá, číra jantárová_Svetlá.sk. Luster dizajnový WIREFLOW VIBIA-9515102, hliník, oceľ a sklo, farba čierna priehľadná_Svetlá.sk. Luster dizajnový WIREFLOW-Vibia-9515101, hliník, oceľ a sklo, farba čierna, priehľadná_Svetlá.sk.

Krištáľové svietidlá majú vždy lákavý a elegantný vzhľad. Ich tvar a dizajn je často zdobený krištáľmi, ktoré vytvárajú efektne odrážajúce sa svetlo. Krištáľové lustre sú ideálne pre luxusné a štýlové interiéry, ako sú formálne jedálne miestnosti alebo elegantné obývacie izby.
Lustre luxusné krištáľové.
Svetlá.sk/lustre-krištáľové/

Luster krištáľový Imperia_Svetlá.sk. Luster krištáľový Palace. Luster krištáľový Teresa. Luster krištáľový Bellini, s antickým efektom. Lampa závesná Florenz, patinata červená_Svetlá.sk. Luster krištáľový Francesca_Svetlá.sk. Luster krištáľový Fogliame, listová dekorácia_Svetlá.sk. Luster krištáľový Violetta, zlatý, 12-žiarovkový_Svetlá.sk.

Rustikálne svietidlá prinášajú do priestoru prírodný a tradičný vzhľad. Často sú vyrobené z dreva, železa alebo starých materiálov, ktoré im dodávajú rustikálny a nostalgický charakter. Tieto svietidlá sú vhodné pre priestory s rustikálnym alebo vidieckym štýlom, ako sú chaty, rekreačné domy alebo kúpeľne.
Lustre rustikálne.
Svetla.sk/lustre-rustikálne/

Luster visiaci, vidiecky CALEB, rustikálny_Svetlá.sk. Luster visiaci ANTONINA, rustikálny, 16-žiaroviek, slonovinová farba_Svetlá.sk. Luster visiaci ANTONINA, rustikálny, 12-žiaroviek, čierny_Svetlá.sk. Lampa stropná, variabilná AHRENDALE, rustikálna štýl_Svetlá.sk. Lampa závesná Lindby FIBI, rustikálna, parožie, hnedá_Svetlá.sk. Luster visiaci elegantný FIORETTO, rustikálny, zlatý_Svetlá.sk. Luster visiaci GREYTHORNE, rustikálny_Svetlá.sk. Luster visiaci ALSTON, rustikálny_Svetlá.sk.

  Klasické lustre sa často používajú v priestoroch s tradičným alebo retro štýlom, ako sú napríklad historické budovy, elegantné reštaurácie, či luxusné obytné domy. Ich účelom je nielen poskytnúť dostatočné svetlo, ale aj slúžiť ako dekoratívny prvkov priestoru, v ktorom sú umiestnené. Lustre klasické, so starožitným vzhľadom.
Svetlá.sk/lustre-klasické-so-starožitným-vzhľadom/

Luster visiaci MARNIA, starožitná mosadz_Svetlá.sk. Luster klasický visiaci PIERA_Svetlá.sk. Luster Lindby SCALERIA, hnedý_Svetlá.sk. Luster visiaci CASTLE, tmavý, ručne patinovaný_Svetlá.sk. Luster visiaci, florentský REGINE_Svetlá.sk. Luster visiaci RICHARD, starožitný vzhľad_Svetlá.sk.

Hľadáte krásne lustre bielej farby? Nájdete ich na stránke e-shopu.
Svetlá.sk/lustre-biele/inšpirácie/
Pozrite malú ukážku, po kliknutí sa vám zobrazí e-shop, kde výhodne nakúpite.

Luster LED Cut & Paste, 5-svetiel, kód svietidla 10009886_Svetlá.sk. Luster detský Alice, farba ružová, 3 biele tienidlá, kód 3076030_Svetlá.sk. Luster Lindby Amonja, 5-svetiel, biela, kód svietidla 9639184_Svetlá.sk. Luster Grace biela s tienidlami, 10-svetiel, kód svietidla 6727452_Svetlá.sk. Luster Jane kov biely, 5-svetiel, krištáľ, kód svietidla 8603372_Svetlá.sk. Luster Kandela, 8-svetiel, farba biela, kód svietidla 10004992_Svetlá.sk. Lampa nástenné Aurora, farba zlatá, kód svietidla 1082070_Svetlá.sk. Luster visiaci Aurora, 5-svetiel, kód svietidla 1082072_Svetlá.sk. Luster Tori v bielej farbe, kov, 3-svetlá, kód svietidla 10002699_Svetlá.sk. Luster Tori v bielej farbe, kov, 6-svetiel, kód svietidla 10002700_Svetlá.sk.Luster Malou, 5-svetiel, farba biela, kód svietidla 10004811_Svetlá.sk. Luster visiaci Bona, textilné tienidlá, kód svietidla 6089095_Svietidlá.sk. Luster Maytoni Erich, 12-svetiel, mosadz-biela, kód 6727470_Svetlá.sk. Luster visiaci Cortez, biely, 3-žiarovky, kód svietidla 9005419_Svetlá.sk. Luster visiaci Cortez, biely, 5-žiaroviek, kód svietidla 9005421_Svetlá.sk. Luster visiaci FILO 8-svetiel, biela antická, kód 5505366_Svetlá.sk. Luster visiaci Louis Poulsen PH 3-2 Academy, kód 6090031_Svetlá.sk. Luster visiaci Midgrad, 3-žiarovky, biely, kód svietidla 6118153_Svetlá.sk. Luster visiaci Krone, 8-žiaroviek, kód svietidla 1078111_Svetlá.sk. Luster visiaci Kate,farba biela, ružové krištále, kód 8603093_Svetlá.sk. Luster visiaci Pompei, bez tienidiel, biela antická, kód 8603075_Svetlá.sk. Luster visiaci View Point v tvare diamantu, kód svietidla 3049065_Svetlá.sk. Luster visiaci FOREMAN 3, bielo-medený, 3-žiarovky_Svetlá.sk.

Krištáľové svietidlá majú vždy lákavý a elegantný vzhľad. Ich tvar a dizajn je často zdobený krištáľmi, ktoré vytvárajú efektne odrážajúce sa svetlo. Krištáľové lustre sú ideálne pre luxusné a štýlové interiéry, ako sú formálne jedálne miestnosti alebo elegantné obývacie izby.

Krištáľové lustre ručne brúsené slovenskými umeleckými remeselníkmi kúpite u ich výrobcu LUSK, Medzilaborce
Lusk.sk/krištáľové-lustre/

Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia BRILLIANT_Lusk. Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia BRASS ARM_Lusk.sk. Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia GLASS ARM_Lusk.sk. Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia MARIA THERESA_Lusk.sk. Showroom výrobcu luxusných krištáľových lustrov, ručne brúsených-LUSK Medzilaborce.

- Luster je dekoratívne svietidlo, ktoré je väčšinou zavesené na strope a pozostáva z viacerých lámp alebo sviečok, zvyčajne v dekoratívnom dizajne. Lustre sa po stáročia používajú ako dekoratívny prvok v domácnostiach a verejných priestoroch a vyrábajú sa v rôznych štýloch, tvaroch a veľkostiach, od klasických, luxusných, vintage, s textilným tienidlom, krištáľové, pre osvetlenie bývania v bohémskom štýle a pod.
- Krištáľové lustre sú typom dekoratívneho svietidla, ktoré sa vyznačuje viacerými vetvami alebo ramenami, z ktorých každé drží jednotlivé kusy krištáľu, ktoré odrážajú a lámu svetlo výrazným a elegantným spôsobom. Často sa používajú ako ústredný prvok vo formálnych jedálňach, vchodoch alebo tanečných sálach na vytvorenie luxusnej a sofistikovanej atmosféry. Krištáľové lustre sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, štýloch a tvaroch, od malých a jednoduchých dizajnov až po veľké a zdobené, vďaka čomu sú obľúbenou voľbou pre špičkové projekty interiérového dizajnu

  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z tejto vyhľadávacej web stránky a odporučte nás Vašim známym a priateľom za čo vám vopred ďakujeme.
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.