Internetový vyhľadávač pre nákup osvetlenia, nábytku a obrazov z pohodlia vášho domova.

Svietidlá, lampy, lustre, osvetlenie, nábytok a obrazy.

Ventilátory - klasické, moderné, s LED osvetlením

  •  

Všetko o ventilátoroch a ich montáži nájdete v odbornom článku nášho e-shopu, kde ich môžete kúpiť bez našej účasti 
Svetlá.sk/ventilátory/

Horúčavy sú v plnom prúde?
- Hľadáte spôsob ako ochladiť svoje bývanie, kanceláriu alebo biznis priestor?
- Jedna s možností je klimatizácia . . .
- A druhá, lacnejšia možnosť je kúpiť si ventilátor.
- Na našom partnerskom e-shope je ponuka 89 typov krásnych stropných ventilátorov s LED svetlom, bez svetla, stolné a stojanové.
- Potrebujete poradiť pred nákupom? Odpoveď nájdete na stránke
Svetla.sk/stropne-ventilatory-so-svetlom/

Ventilátory s LED svetlom/inšpirácie/

Stropný ventilátor KHEIRA Lindby s LED osvetlením_Svetlá.sk. Stropný ventilátor PIRA Arcchio, s LED svetlom, striebro_Svetlá.sk. Stropný ventilátor FLAVIO, s LED svetlom_Svetlá.sk. Stropný ventilátor TAIL Lindby s LED osvetlením, čierny_Svetlá.sk. Stropný ventilátor s LED svetlom a diaľkovým ovládaním_Svetlá.sk.


Moderné stropné ventilátory/inšpirácie/

Stropný moderný ventilátor MADINO Lindby, s osvetlením_Svetlá.sk. Stropný moderný ventilátor ALU so svetlom_Svetlá.sk. Stropný moderný ventilátor AZALEA s obojstrannými lopatkami a LED svetlom_Svetlá.sk. Stropný moderný ventilátor ANNEKA, s LED svetlom, diaľkové ovládanie_Svetlá.sk. Stropný ventilátor Westinghouse COMET s Tiffany sklom, diaľkové ovládanie_Svetlá.sk.


Krásne a praktické ventilátory s osvetlením a diaľkovým ovládaním

Stropný ventilátor HUNTER BAYPORT, ružové drevo dub_Svetlá.sk. Stropný ventilátor JUST FAN, meď, orech_Svetlá.sk. Stropný ventilátor RUHNE Lindby, biely, tri rýchlosti, šnúrový vypínač_Svetlá.sk. Stropný ventilátor ECO ELEMENTS, s diaľkovým ovládaním, zimná-letná prevádzka_Svetlá.sk. Stropný ventilátor VEDRA_Svetlá.sk.


Stolné a stojanové ventilátory

Stojací ventilátor Westinghouse YUKON, nastaviteľný_Svetlá.sk. Ventilátor stojací Westinghouse CASCATA so zvlhčovačom vzduchu_Svetlá.sk. Ventilátor vežový 0455 s diaľkovým ovládaním, výška 77cm_Svetlá.sk. Ventilátor stolový RETROJET_Svetlá.sk. Ventilátor stojací TROMSOE, trojnožka z dreva_Svetlá.sk.

- Ventilátory sú zariadenia, ktoré slúžia na pohyb vzduchu v uzavretom priestore. Môžu byť použité na ochladenie, odvetranie, vytvorenie prísunu čerstvého vzduchu, alebo na odstránenie zápachu či škodlivých látok z ovzdušia.
- Existujú rôzne druhy ventilátorov, vrátane stolných, stojanových, stropných a vstavaných ventilátorov. Každý z týchto druhov má svoje špecifické využitie a vlastnosti.
- Vetráky sa často využívajú aj v priemyselných priestoroch, ako sú továrne, kde môžu byť použité na reguláciu teploty, na odvod nebezpečných plynov alebo na zabezpečenie optimálnych podmienok na výrobu.
- Pri výbere ventilátora je dôležité zvážiť požadovaný výkon, hlučnosť, spotrebu energie a ďalšie faktory.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.