Internetový vyhľadávač pre nákup osvetlenia, nábytku a obrazov z pohodlia vášho domova.

Svietidlá, lampy, lustre, osvetlenie, nábytok a obrazy.

Svietidlá, lampy, lustre a osvetlenie vnútorné - interiérové

Vnútorné svietidlá majú mnoho výhod a ich správny výber a umiestnenie môžu výrazne ovplyvniť atmosféru a pohodlie vášho bývania. Pri výbere svietidiel by ste mali zvážiť vaše potreby, štýl a rozpočet. Nezabudnite tiež skontrolovať energetickú efektívnosť svietidiel a lámp, a zvážte použitie LED technológie, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a je veľmi úsporná.


Vnútorné svietidlá rozdelené podľa kategórie

Stropné, závesné, zapustené, lustre, bodové, koľajnicové a lankové závesné systémy, stojanové, stolné, nábytkové a dekoračné.

Stropné svietidlá, svetlá a lampy podľa kategórie - obývačka, kúpeľka, kuchyňa, spálňa, detská izba, chodba a schodisko. Závesné svietidlá, svetlá a lampy podľa kategórie - LED, čiernej farby, drevené, sklenené a krištáľové. Zapustené svietidlá, svetlá a lampy podľa kategórie - LED, 230V alebo 12V, vstavané nástenné. Lustre rozdelené do kategórii - moderné, krištáľové, klasické, dizajnové, čierne, biele, s textilným tienidlom a rustikálne. Bodové stropné svietidlá, svetlá a lampy podľa kategórie - LED, moderné, 230V alebo 12V  a LED bodové podhľadové. Koľajnicový a lankový nosný systém - svietidlá pre 1-2-3 fázové koľajnicové svetelné systémy, Paulmann URail Oligo Check-In koľajnicové svetelné systémy. Stojanové svietidlá, svetlá a lampy podľa kategórie - stojace lampy do obývačky, osvetlenie smerom hore, drevené lampy, LED stojacie lampy, lampy trojnožka, stojacie lampy s tienidlom, moderné, dizajnové a kancelárske. Stolné, stolové svietidlá, svetlá a lampy podľa kategórie - lampy na nočný stolík, na písací stôl, s klipom, LED a drevené. Nábytkové osvetlenie podľa kategórie -  zapustené nábytkové svietidlá a osvetlenie kuchynskej linky. Dekoračné, dekoratívne osvetlenie podľa kategórie -  vnútorné dekoratívne svietidlá, vonkajšie dekoratívne svetlá, svetelné reťaze, LED sviečky a LED svetelné pásiky.

Osvetlenie podľa štýlu bývania
Moderný štýl, krásne dizajnové kúsky, niečo pre mladých, industriálny, rustikálny, škandinávsky štýl interiéru, krištáľová krása a k tomu starožitný/vidiecky, vintage, florentský/stredomorský a orientálny štýl bývania.

Moderný štýl osvetlenia - Stropné, nástenné, závesné, stojacie, stolové, bodové, zapustené, nábytkové, lustre, koľajnicové a nočné. Dizajn štýl osvetlenia-závesná lampa Lindby Colten, čierna-lindby-colten_Svetlá.sk. Štýl bývania pre mladých-Stolná lampa L181 s ohybným ramenom lesklá zelená_Svetlá.sk. Industriálny štýl bývania-nástenné LED svietidlo Leif, zlatá_Svetlá.sk. Vidiecky, Rustikálny štýl bývania-závesná lampa Lindby Fibi, parožie, hnedá_Svetlá.sk. Škandinávsky štýl bývania-lampa Louis Poulsen PH 5 classic, biela matná_Svetlá.sk. Starožitný štýl domova-nástenné svietidlo Corentin_Svetlá.sk. Vintage štýl bývania-stropné svietidlo Lucande Ropina_Svetlá.sk. Florentský, stredomorský štýl bývania-závesná lampa Bali s ratanovým tienidlom_Svetlá.sk. Orientálna stolná lampa LED Nabila, Marocký štýl bývania_Svetlá.sk.

- Vnútorné osvetlenie sa zvyčajne používa na osvetlenie vnútorných, interiérových priestorov, ako sú miestnosti, kancelárie, obchody
   a iné obytné, technické alebo komerčné biznis priestory. Existuje mnoho rôznych typov vnútorných svietidiel, lámp a lustrov, ktoré
   sa môžu použiť na vytvorenie rôznych atmosfér a efektov.
- Pri výbere vnútorného osvetlenia je dôležité zvážiť viacero faktorov, ako sú veľkosť a výška miestnosti, jej účel, denné osvetlenie,
   preferencie a štýl bývania. Dobrý dizajn osvetlenia môže vytvoriť príjemnú a funkčnú atmosféru v každej miestnosti.
- Základné štýly osvetlenia: Moderný, Dizajn, Štýl mladých, Osvetlenie detskej izby, Vidiecky, Rustikálny, Škandinávsky, Starožitný
   a
Vintage štýl.

  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z tejto vyhľadávacej web stránky a odporučte nás Vašim známym a priateľom za čo vám vopred ďakujeme.
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.