Svietidlá-nábytok.sk

Internetový vyhľadávač pre nákup osvetlenia a nábytku z pohodlia vášho domova.

Svietidlá, lampy, lustre, osvetlenie, nábytok a obrazy.

Svietidlá a lampy z bambusu

  •  

Svietidlá a lampy vyrobené z bambusu a ratanu sú obľúbenou voľbou pri výbere doplnkov do interiéru. Bambus je materiál, ktorý je prírodný, ekologický a udržateľný zdroj, pretože rýchlo rastie a obnovuje sa bez toho, aby bola ohrozená príroda.
Ak hľadáte trvalo udržateľné a prírodné riešenie pre stropné osvetlenie vášho interiéru, lampy z bambusu sú vynikajúcou voľbou.

Svetlá/Lampy z prírodného bambusu/

Stropná lampa Lucande Elowen, ratanové pletivo_kód svietidla 9639534_Svetlá.sk. Stropná lampa Lindby Ollena, ratanové tienidlo_kód svietidla 9921001_Svetlá.sk. Bodová lampa nástenná Lindby Nermina, ratanové tienidlo_kód svietidla 9627697_Svetlá.sk. Bodové svetlo ratanové Lindby Nermina_kód svietidla 9627698_Svetlá.sk. Stropná lampa Forestier Bamboo Light S, bambus, pr. 35 cm, farba čierna_kód svietidla 3567019_Svetlá.sk. Stropná lampa GOOD & MOJO Palawan, farba prírodná-čierna, pr. 60 cm_kód svietidla 5046067_Svetlá.sk. Stropná lampa Lindby Majeora, bambus, tmavohnedá, kód svietidla 9628674_Svetlá.sk. Stropné LED svetlo Luppineria, opletané, bambus, pr. 38 cm_kód svietidla 10001906_Svetlá.sk. Stropné svietidlo Gina, bambus_kód svietidla 4015602_Svetlá.sk. Stropné svetlo GOOD & MOJO Mekong, farba biela-prírodná_kód svietidla 5046060_Svetlá.sk. Stropné svetlo GOOD & MOJO Bali, bambus, pr. 44 cm_kód svietidla 5046008_Svetlá.sk.

- Stropné svietidlá a lampy vyrobené z prírodného bambusu a ratanu sú veľmi populárne pre svoj prírodný vzhľad a exotickú atmosféru, ktorú môžu vytvárať. Bambusové a ratanové svietidlá a lampy môžu byť rôznych tvarov a veľkostí, od jednoduchých malých lámp až po veľké stojace lampy.

- Bambus a ratan je prírodný materiál, ktorý je trvanlivý, ľahký a pružný. Je tiež ekologický, pretože bambus rýchlo rastie a je obnoviteľný zdroj. Bambusové svietidlá a lampy môžu byť vyrobené z celého bambusu alebo z bambusových vlákien a dreva v kombinácii s inými materiálmi, ako je napríklad sklo alebo kov.

- Bambusové a ratanové svietidlá a lampy môžu byť veľmi dekoratívne a pridať k príjemnej atmosfére v miestnosti alebo vonku. Majú tiež mnoho praktických využití, napríklad ako nočné svetlo v spálni, ako svetlo na čítanie alebo ako dekoratívne svetlo v obývacej izbe.

Pri výbere bambusových svietidiel a lampových tienidiel je dôležité dbať na to, aby boli bezpečné a kvalitne vyrobené. Je dobré si vybrať svietidlo alebo lampu od overeného výrobcu, ktorý používa kvalitné materiály a dodržuje bezpečnostné normy.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.