Internetový vyhľadávač pre nákup osvetlenia, nábytku a obrazov z pohodlia vášho domova.

Svietidlá, lampy, lustre, osvetlenie, nábytok a obrazy.

Osvetlenie balkóna a terasy

  •  

. . . počas dňa aj večerov. Vďaka kreatívnym nápadom na osvetlenie vonkajšieho priestoru sa balkón alebo stane príťažlivým, útulným miestom, kde sa budete cítiť dobre!
Svetlá.sk/inšpirácia-osvetlenie-balkóna/

Inšpirácia - Osvetlenie balkóna_Svetlá.sk_1.  Inšpirácia - Osvetlenie balkóna_Svetlá.sk_2.  Inšpirácia - Osvetlenie balkóna_Svetlá.sk_3.  Inšpirácia - Osvetlenie balkóna_Svetlá.sk_4.  Inšpirácia - Osvetlenie balkóna_Svetlá.sk_5.

       

Ak hľadáte spôsoby, ako osvetliť svoj balkón, máte na výber rôzne možnosti, ktoré sa líšia podľa typu osvetlenia a osobných preferencií.

  1. Stolové lampy: Môžete umiestniť stolové lampy na stôl alebo policu, ktorá vám poskytne dostatok svetla pre vaše potreby.

  2. Nástenné osvetlenie: Umiestnenie nástenného osvetlenia na balkóne vám poskytne dostatok svetla a zároveň ušetrí priestor na zemi. Môžete zvoliť nástenné svietidlá s jednou alebo viacerými lampami.

  3. Svietidlá na závesy: Tento typ osvetlenia môžete zavesiť na strop balkóna, ktorý vám poskytne dostatok svetla a zároveň vytvorí príjemnú atmosféru.

  4. Svetelné reťaze: Svetelné reťaze sú skvelým spôsobom, ako vytvoriť romantickú atmosféru na balkóne. Môžete ich zavesiť na strop, steny alebo na zábradlie.

  5. Solárne svietidlá: Solárne svietidlá sú ekologickým a ekonomickým spôsobom, ako osvetliť váš balkón. Tieto svietidlá získavajú energiu z slnečného svetla počas dňa a potom ju uvoľňujú počas noci.

Pri výbere osvetlenia si pamätajte, že by malo byť dostatočne silné, aby osvetlilo celý balkón, ale zároveň by malo byť dostatočne jemné, aby vytvorilo príjemnú atmosféru. Môžete zvoliť teplú alebo studenú farbu svetla podľa vašich preferencií.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.