Svietiacu krásu kúpite na stránke-lustre luxusné, dizajnové, moderné, klasické, krištáľové.

Lustre a lampy moderné, klasické aj luxusné

od špičkových európskych výrobcov a dizajnérov.
Moderné dizajnové svietidlá sú zamerané na minimalistický a funkčný dizajn. Charakterizuje ich čisté línie, geometrické tvary a použitie moderných materiálov ako kov, sklo alebo plast. Tieto svietidlá sú vhodné pre moderné interiéry, kde sa kladie dôraz na jednoduchosť
a eleganciu.

Svetlá/Lustre dizajnové/Inšpirácia/

Svetlá - Luster dizajnový MELDRA-Ferro Luce-3532116, kov, sklo Murano, viacfarebná tempera. Svetlá - Luster visiaci ICARO s krištáľovým sklom zlato, kód 6511064. Svetlá - Luster dizajnový WIREFLOW-Vibia-9515101, hliník, oceľ a sklo, farba čierna, priehľadná. Svetlá - Luster dizajnový Millefoglie-Kögl-5505148, kov a sklo, farba hrdzavohnedá, patinovaná zlatá, číra jantárová. Svetlá - Luster dizajnový WIREFLOW VIBIA-9515102, hliník, oceľ a sklo, farba čierna priehľadná. Svetlá - Lampa závesná Nuura Apiales 9, mosadzná-zlatá, kód 7029009. Svetlá - Luster vidiecko-rustikálny Ahrendale, kód 3048322. Svetlá - Luster visiaci Elegantia, kód 6516308.

Lustre a lampy krištáľové
majú vždy lákavý a elegantný vzhľad. Ich tvar a dizajn je často zdobený krištáľmi, ktoré vytvárajú efektne odrážajúce sa svetlo.
Krištáľové lustre sú ideálne pre luxusné a štýlové interiéry, ako sú formálne jedálne miestnosti alebo elegantné obývacie izby.

Svetlá/Lustre luxusné krištáľové/Inšpirácia/

Svetlá - Luster krištáľový Imperia. Svetlá - Luster krištáľový Palace. Svetlá - Luster krištáľový Teresa. Svetlá - Luster krištáľový Bellini, s antickým efektom. Svetlá - Luster závesný Florenz, patinata červená. Svetlá - Luster krištáľový Francesca. Svetlá - Luster krištáľový Fogliame, listová dekorácia. Svetlá - Luster krištáľový Violetta, zlatý, 12-žiarovkový.

Lustre a lampy rustikálne
prinášajú do priestoru prírodný a tradičný vzhľad. Často sú vyrobené z dreva, železa alebo starých materiálov, ktoré im dodávajú rustikálny a nostalgický charakter. Tieto svietidlá sú vhodné pre priestory s rustikálnym alebo vidieckym štýlom, ako sú chaty,
rekreačné domy alebo kúpeľne.

Svetlá/Lustre rustikálne/Inšpirácia/

Svetlá - Luster visiaci, vidiecky CALEB, rustikálny. Svetlá - Luster visiaci ANTONINA, rustikálny, 16-žiaroviek, slonovinová farba. Svetlá - Luster visiaci ANTONINA, rustikálny, 12-žiaroviek, čierny. Svetlá - Lampa závesná Lindby FIBI, rustikálna, parožie, hnedá. Svetlá - Luster visiaci elegantný FIORETTO, rustikálny, zlatý. Svetlá - Luster visiaci GREYTHORNE, rustikálny. Svetlá - Lampa stropná, variabilná AHRENDALE, rustikálna štýl. Svetlá - Luster visiaci ALSTON, rustikálny.

Lustre klasické so starožitným vzhľadom
sa často používajú v priestoroch s tradičným alebo retro štýlom, ako sú napríklad historické budovy, elegantné reštaurácie, či luxusné obytné domy. Ich účelom je nielen poskytnúť dostatočné svetlo, ale aj slúžiť ako dekoratívny prvkov priestoru, v ktorom sú umiestnené. Lustre klasické, so starožitným vzhľadom.
Svetlá/Lustre so starožitným vzhľadom/Inšpirácia/

Svetlá - Luster visiaci MARNIA, starožitná mosadz. Svetlá - Luster klasický visiaci PIERA. Svetlá - Luster visiaci, florentský REGINE. Svetlá - Lampa, luster závesný Delia starožitná mosadz, kód 7254024. Svetlá - Luster visiaci Richard, kód 1542077. Svetlá - Luster Lindby Scaleria, hnedý, kód 9639191. Svetlá - Luster visiaci CASTLE, tmavý, ručne patinovaný. Svetlá - Menzel Florence – pompézny visiaci luster, kód 6528164.

Hľadáte krásne lustre bielej farby?
Pozrite malú ukážku, po kliknutí sa vám zobrazí internetový obchod, kde výhodne nakúpite.
Svetlá/Lustre biele/Inšpirácia/

Svetlá - Luster LED Cut & Paste, 5-svetiel, kód svietidla 10009886. Svetlá - Luster detský Alice, farba ružová, 3 biele tienidlá, kód 3076030. Svetlá - Luster Lindby Amonja, 5-svetiel, biela, kód svietidla 9639184. Svetlá - Luster Grace biela s tienidlami, 10-svetiel, kód svietidla 6727452. Svetlá - Luster Kandela, 8-svetiel, farba biela, kód svietidla 10004992. Svetlá - Luster Tori v bielej farbe, kov, 6-svetiel, kód svietidla 10002700. Svetlá - Lampa nástenné Aurora, farba zlatá, kód svietidla 1082070. Svetlá - Luster visiaci Aurora, 5-svetiel, kód svietidla 1082072. Svetlá - Luster Maytoni Erich, 12-svetiel, mosadz-biela, kód 6727470. Svetlá - Luster visiaci Cortez, biely, 5-žiaroviek, kód svietidla 9005421. Svetlá - Luster visiaci FILO 8-svetiel, biela antická, kód 5505366. Svetlá - Luster visiaci Louis Poulsen PH 3-2 Academy, kód 6090031. Svetlá - Luster visiaci Midgrad, 3-žiarovky, biely, kód svietidla 6118153. Svetlá - Luster visiaci Krone, 8-žiaroviek, kód svietidla 1078111. Svetlá - Luster visiaci Kate,farba biela, ružové krištále, kód 8603093. Svetlá - Luster visiaci Pompei, bez tienidiel, biela antická, kód 8603075. Svetlá - Luster visiaci FOREMAN 3, bielo-medený, 3-žiarovky. Svetlá - Luster visiaci View Point v tvare diamantu, kód svietidla 3049065.

Krištáľové lustre ručne brúsené slovenskými umeleckými remeselníkmi.
Krištáľové svietidlá majú vždy lákavý a elegantný vzhľad. Ich tvar a dizajn je často zdobený krištáľmi, ktoré vytvárajú efektne odrážajúce sa svetlo. Krištáľové lustre sú ideálne pre luxusné a štýlové interiéry, ako sú formálne jedálne miestnosti alebo elegantné obývacie izby.

Krištáľové lustre ručne brúsené slovenskými umeleckými remeselníkmi kúpite u ich výrobcu LUSK, Medzilaborce
Lusk/Lustre krištáľové ručne brúsené/Inšpirácia/

LUSK - Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia BRILLIANT. LUSK - Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia BRASS ARM. LUSK - Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia GLASS ARM. LUSK - Luxusné krištáľové lustre ručne brúsené-kolekcia MARIA THERESA. Showroom výrobcu luxusných krištáľových lustrov, ručne brúsených-LUSK Medzilaborce.

Ako si vybrať vhodný luster?

- Luster je dekoratívne svietidlo, ktoré je väčšinou zavesené na strope a pozostáva z viacerých lámp alebo sviečok, zvyčajne v dekoratívnom dizajne. Lustre sa po stáročia používajú ako dekoratívny prvok v domácnostiach a verejných priestoroch a vyrábajú sa v rôznych štýloch, tvaroch a veľkostiach, od klasických, luxusných, vintage, s textilným tienidlom, krištáľové, pre osvetlenie bývania v bohémskom štýle a pod.
- Krištáľové lustre sú typom dekoratívneho svietidla, ktoré sa vyznačuje viacerými vetvami alebo ramenami, z ktorých každé drží jednotlivé kusy krištáľu, ktoré odrážajú a lámu svetlo výrazným a elegantným spôsobom. Často sa používajú ako ústredný prvok vo formálnych jedálňach, vchodoch alebo tanečných sálach na vytvorenie luxusnej a sofistikovanej atmosféry. Krištáľové lustre sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, štýloch a tvaroch, od malých a jednoduchých dizajnov až po veľké a zdobené, vďaka čomu sú obľúbenou voľbou pre špičkové projekty interiérového dizajnu.

----------------------------------------------------------------------------

  • Podeľte sa o pozitívnu skúsenosť z tejto vyhľadávacej web stránky a odporučte nás Vašim známym a priateľom za čo vám vopred ďakujeme.
 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.