•  

Lustre klasické so starožitným vzhľadom
sa často používajú v priestoroch s tradičným alebo retro štýlom, ako sú napríklad historické budovy, elegantné reštaurácie, či luxusné obytné domy. Ich účelom je nielen poskytnúť dostatočné svetlo, ale aj slúžiť ako dekoratívny prvkov priestoru, v ktorom sú umiestnené. Lustre klasické, so starožitným vzhľadom.
Svetlá/Lustre so starožitným vzhľadom/Inšpirácia/

Svetlá - Luster visiaci MARNIA, starožitná mosadz. Svetlá - Luster klasický visiaci PIERA. Svetlá - Luster visiaci, florentský REGINE. Svetlá - Lampa, luster závesný Delia starožitná mosadz, kód 7254024. Svetlá - Luster visiaci Richard, kód 1542077. Svetlá - Luster Lindby Scaleria, hnedý, kód 9639191. Svetlá - Luster visiaci CASTLE, tmavý, ručne patinovaný. Svetlá - Menzel Florence – pompézny visiaci luster, kód 6528164.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.