•  

Lustre a lampy rustikálne
prinášajú do priestoru prírodný a tradičný vzhľad. Často sú vyrobené z dreva, železa alebo starých materiálov, ktoré im dodávajú rustikálny a nostalgický charakter. Tieto svietidlá sú vhodné pre priestory s rustikálnym alebo vidieckym štýlom, ako sú chaty,
rekreačné domy alebo kúpeľne.

Svetlá/Lustre rustikálne/Inšpirácia/

Svetlá - Luster visiaci, vidiecky CALEB, rustikálny. Svetlá - Luster visiaci ANTONINA, rustikálny, 16-žiaroviek, slonovinová farba. Svetlá - Luster visiaci ANTONINA, rustikálny, 12-žiaroviek, čierny. Svetlá - Lampa závesná Lindby FIBI, rustikálna, parožie, hnedá. Svetlá - Luster visiaci elegantný FIORETTO, rustikálny, zlatý. Svetlá - Luster visiaci GREYTHORNE, rustikálny. Svetlá - Lampa stropná, variabilná AHRENDALE, rustikálna štýl. Svetlá - Luster visiaci ALSTON, rustikálny.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.