Svietidlá-nábytok.sk

Internetový vyhľadávač pre nákup osvetlenia a nábytku z pohodlia vášho domova.

Svietidlá, lampy, lustre, osvetlenie, nábytok a obrazy.

Svietidlá a lampy technické, kancelárske a komerčné

  •  

pre osvetlenie obchodov a ich výkladov, hotelov, gastronómiu, reštaurácii, chodníkov, záhrad, terás, altánkov a reprezentačné biznis priestory, výhodne kúpite v kategórii B2B na e-shope Svetlá.sk

Svetlá.sk/Osvetlenie obchodov a komerčných prevádzok/

Osvetlenie obchodov LED Downlight Arcchio FRANJO_Svetlá.sk. Osvetlenie obchodov LED závesné svietidlo Aartemide NUR_Svetlá.sk. Stropné svietidlo LED Downlight ROSALIE , hliník_Svetlá.sk. Osvetlenie obchodov-LED koľajnicový reflektor Arcchio MILLAY_Svetlá.sk. Zapustený LED reflektor Arcchio DAVIN_Svetlá.sk.

Osvetlenie hotelov, reštaurácii a gastroprevádzok.

Hotelové osvetlenie - nástenná lampa Lucande Irella, prídavné svetlo na čítanie_Svetlá.sk. Stolná hotelová lampa Giardino Panse, kvetinová potlač_Svetlá.sk. Stojaca lampa TABULO USB port_Svetlá.sk. Závesná mosadzná lampa PS66, matný krištáľ_Svetlá.sk. Lampa ROCIO, s diaľkovým ovládaním, vhodná do vestibulov hotelov_Svetlá.sk.

Osvetlenie moderných a úsporných kancelárii.

Kancelárske svietidlo stojace LAVIGO_Svetlá.sk. Kancelárske  závesné LED svietidlo Amorphicon-P1_Svetlá.sk. Kancelárske LED stojacie svietidlo OLI, so stmievačom_Svetlá.sk. Komerčné LED svetelná lišta REGENT WIGGLE_Svetlá.sk.

Osvetlenie chodníkov, záhrad, terás a altánkov.

Vonkajšie stĺpikové svietidlo Artemide GRANITO30_Svetlá.sk. Vonkajšie zapustené LED svietidlo Arcchio JAVIS_Svetlá.sk. Vonkajšie nástenné LED svietidlo HALF s detektorom pohybu_Svetlá.sk. Vonkajšie pochôdzne podlahové svietidlo CECI 120-3L_Svetlá.sk. Vonkajšia osvetľovacia lampa Artemide Ippolito_Svetlá.sk.

Technické svietidlá a lampy.

Technické svietidlo-LED batériová lampa OLI 0300, powerbank_Svetlá.sk. Technické-LED reflektor nabíjací 20W s magnetom_Svetlá.sk. Technické svietidlo-LED závesná LED lampa GHADA 2 159W_Svetlá.sk. Technická pracovná LED lampa s lupou LUPO, s možnosťou upnutia na stôl_Svetlá.sk. Technické svietidlá - halový reflektor HIGH BAY 320_Svetlá.sk.

Dezinfekčné UV-C lampy a čističe vzduchu.

Čistič vzduchu NEVOX IF 2020 s UV-C_Svetlá.sk. Čistič vzduchu ENGEL Lighting Maxair 800 UV-C_Svetlá.sk. Vzduchová dezinfekčná lampa UV-C ZAPP_Svetlá.sk. Dezinfekčná lampa Ozonos Stella s AC-1 plus_Svetlá.sk. Stojaca LED lampa OZONOS HAILEY s AC-1_Svetlá.sk.

- Technické osvetlenie sa zameriava na osvetlenie priestorov a miest, kde je potrebné dosiahnuť určité technické požiadavky, ako napríklad jas, farebnosť, rovnomernosť a bezpečnosť. Patria sem napríklad továrne, sklady, parkoviská a športoviská.

- Kancelárske osvetlenie sa zameriava na osvetlenie kancelárskych priestorov, kde sa vyžaduje nielen technické, ale aj estetické riešenie. Toto osvetlenie by malo byť dostatočne jasné a rovnomerné na pracovisku, aby zabezpečilo dobré pracovné podmienky pre zamestnancov a zároveň by malo vytvárať príjemnú atmosféru v priestore. Patria sem napríklad kancelárie, konferenčné miestnosti a lobby.

- V oboch prípadoch sa zvyčajne používajú rôzne typy svetiel a svietidiel, ktoré sú navrhnuté tak, aby splnili dané požiadavky a vytvorili požadovanú atmosféru v priestore. Pri navrhovaní osvetlenia je potrebné zvážiť niekoľko faktorov, ako napríklad typ priestoru, požiadavky na jas a farebnosť, energetickú účinnosť a finančné náklady.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.