4Home - všetko pre pohodlie domova a záhrady

  •  

4Home - pohodlie domova
- bytový textil, doplnky a dekorácie, kuchyňa a jedáleň, domáce spotrebiče, záhrada a hobby, upratovanie, krása a zdravie, všetko pre deti, cestovanie a nákupy, dekoračné svietidlá a lampy kúpite bez našej účasti na

4Home/Nábytok a vybavenie domácnosti/
 

Bytový textil - 4Home Bavlnené obliečky Stars, farba sivá. Doplnky a dekorácie - New Baby Detské kresielko z Minky Cute Family sivá_4Home. Kuchyňa a jedáleň - Maser 18-dielna jedálenská súprava Herbal Garden_4Home. Domáce spotrebiče - ECG KG 300 deluxe gril_4Home. Záhrada a hobby - Bama Veľkoobjemový truhlík s okrasnou opierkou Separe capuccino_4Home. Upratovanie - DOMO DO223S ručný antibakteriálny vysávač s UV lampou_4Home. Krása a zdravie - Ultrazvukový prístroj na chudnutie s rádiofrekvenciou a LED_4Home. Všetko pre deti - Domček záhradný Dolu, s plotom_4Home. Cestovanie a nákupy - Compass Cyklotaška na zadný nosič + zadné LED svetlo_4Home. Dekoračné lampy - Rabalux 4127 soľná lampa_4Home.

4HOME - nábytok a osvetlenie.

- Bývanie je dôležitou súčasťou našich životov a s príchodom nových trendov v oblasti bytového textilu, záhrad a osvetlenia sa otvárajú nové možnosti pre útulné a štýlové domovy.
- Ak máte vlastnú záhradu alebo balkón, môžete vytvoriť príjemné miesto na relaxáciu a oddych. Súčasný trend sa sústreďuje na vytvorenie multifunkčného priestoru, kde sa dá relaxovať, pestovať rastliny a stráviť čas s rodinou a priateľmi. Populárne sú záhradné nábytky a doplnky vyrobené z prírodných materiálov, ako je ratan, drevo a kov. Navyše, vertikálne záhrady a kvetinové steny sú stále viac obľúbené, pretože využívajú priestor efektívne a dodávajú záhrade moderný vzhľad.
- Osvetlenie je jedným z kľúčových faktorov, ktoré ovplyvňujú náladu a atmosféru v domácnosti. Dnešné trendy sa sústredia na kombináciu funkcionality a dizajnu. LED svetlá sú čoraz viac preferované kvôli ich energetickou efektívnosti a možnosti prispôsobenia farieb a intenzity svetla.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.