Dekorácie a doplnky pre bohémsky štýl bývania

  •  

- knižnice, regály, pohovky, gauče, police, pufy, taburetky, komody, skrine, stoličky, kreslá, lavice a záhradný nábytok v tomto úžasnom štýle bývania nájdete na našom partnerskom e-shope
Bohostyle/Nábytok a osvetlenie/

Knižnica Skye Bookcase 5520_Bohostyle. Detský nábytok_ Detská knižnica Berndt Dollhouse 82047694_Bohostyle. Komody a skrinky_Vitrína so sklom v bielej farbe 40382-01_Bohostyle. Police a poličky_ Retro polička s bielym okrasným kovaním 41625-19_Bohostyle. Pufy a taburetky_Puf hrýbik červený 82048762_Bohostyle. Pufy a taburetky_Puf kožený Coby Goatskin 2372-BLO3_Bohostyle.  Záhradný nábytok_ Gauč záhradný Mundo Lounge Sofa 82047348_Bohostyle. Stoly a stolíky_ Konferenčný stolík Mundo coffee table 50255211_Bohostyle. Bohostyle - dekorácie a doplnky v bohémskom štýle bývania.

Bohémsky životný štýl sa vyznačuje neformálnosťou a slobodou, takže svietidlá, ktoré by sa hodili do tohto štýlu, by mali mať podobné vlastnosti. Niektoré z možností by mohli zahŕňať:

  1. Svietidlá s prírodnými materiálmi - svietidlá z bambusu, dreva, rúrkovej ocele a skla by mohli poskytnúť prírodný a organický vzhľad, ktorý by sa hodil k bohémskemu štýlu bývania.

  2. Farby a vzory - Bohémsky štýl zahŕňa mnoho farieb a vzorov. Môžete zvážiť svietidlá s farebným skleneným krytom, farebnými drôtmi alebo pruhmi na stene.

  3. Závesy - Svietidlá môžu byť zavesené na rôzne spôsoby, aby sa zvýšila ich dekoratívna hodnota.

  4. Netradičné tvary - Svietidlá v neštandardných tvaroch by sa mohli hodiť do bohémskeho štýlu. Môžete zvážiť svietidlá v tvare gule alebo trojuholníka.

  5. Rôzne veľkosti a výšky - Ak chcete mať bohémsky vzhľad, môžete zvážiť kombináciu rôznych veľkostí a výšok svietidiel. Zavesené svietidlá na rôznych úrovniach môžu vytvoriť zaujímavú a netradičnú kompozíciu.

  6. Vintage alebo second-hand svietidlá môžu poskytnúť autentický a unikátny vzhľad, ktorý by sa hodil k bohémskemu životnému štýlu.

Pamätajte si, že bohémsky štýl nevyžaduje dokonalosť ani symetriu. Skúste experimentovať s rôznymi kombináciami a vytvorte
si svoj vlastný osobitný vzhľad bývania.

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návštevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.